تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-341

شناسه محصول: AP-341

اتمام موجودی

این دستگاه پیش فیلتری با ساختار نانو نقره ای داشته و همینطور فیلتر کربن فعال که انواع بوها را به دام انداخته و قبل از اینکه آلرژن ها و ریزگردها و بوها به فیلتر HEPA برسند، هوا را پاکسازی می کند.

پاک کردن
تعداد:
مقایسه محصول
کد محصول: AP-341 دسته بندی: ,

برای تمامی کارهایی که انجام می دهیم نیاز به فکر کردن داریم، مغز ما بایستی سالم باشد تا بتوانیم فکر کنیم و تصمیم بگیریم. هوای تازه سلامت مغز را تضمین می کند.
دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-341، با تولید ۵ میلیون یون منفی در متر مکعب باعث نشاط و سرحالی و طراوت چشمگیری می شود، بطوریکه وقتی از خواب بیدار می شوید انگار کنار آبشار و یا جنگلی سرسبزید.فیلتر HEPA مدلAP-341، ذراتی به کوچکی ۰٫۳ میکرون را تا ۹۹٫۹۷٪ فیلتر و حذف می نماید. این فیلتر آلرژن هایی که از طریق هوا منتقل می شوند، از قبیل: گرد و غبار، شوره ی حیوانات، گرده، دود تنباکو، الیاف پارچه و اسپورهای قارچ و … را از هوای تنفسیتان پاک می کند. این دستگاه پیش فیلتری با ساختار نانو نقره ای داشته و همینطور فیلتر کربن فعال که انواع بوها را به دام انداخته و قبل از اینکه آلرژن ها و ریزگردها و بوها به فیلتر HEPA برسند، هوا را پاکسازی می کند. فن آوری آنتی باکتریال این محصول به همراه لامپ UV، مانع رشد میکروارگانیسمها در پیش فیلتر شده و بیش از ۹۹٫۹۹٪ از میکروب ها و باکتری ها را دفع می نماید.
هر زمان فیلترها نیاز به تعویض داشته باشند، دستگاه با دارا بودن نشانگری، این موضوع را اعلام می کند، و نیازی نیست که شما با باز کردن دائم فیلترها، نگران این موضوع باشید. سیستم خنک کننده ی دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-341، بی نظیر ترین فن آوری تصفیه هوا را ارائه می دهد. دارای حالت سرعت اتومات بوده و برحسب میزان آلودگی دور موتور را در سه حالت سرعت متفاوت تنظیم می نماید.
شعاع تحت پوشش: ۲۰ تا ۳۰ متر مربع
حجم هوای خروجی: ۱۲۰ متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر: ۷ عدد
کنترل های الکترونیکی
۳ حالت برای سرعت فن
تولید ۵ میلیون یون منفی در متر مکعب
فن آوری آنتی باکتری
حالت خواب
نشان دهنده کیفیت هوا
حذف ذراتی به کوچکی ۰٫۳ میکرون تا ۹۹٫۹۷٪

وزن 4.4 kg
رنگ

سفید, مشکی

0★

امتیاز دهی

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-341”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *