ماساژور و تنس

ماساژور و تنس

دستگاه تنس و ماساژور

امروزه بیشتر ما به دلیل شیوه زندگی مان دچار مشکلات و اختلالاتی مرتبط با عملکرد­های جسمانی و بدنی هستیم. راه­های زیادی برای درمان این اختلالات وجود دارد اما کمتر­کسی متوجه دستگاه فیزیوتراپی­خانگی است. دستگاه تنس­ازطریق امواج و فرکانس ها به کاهش و­درمان دردهای جسمانی کمک می­کند. این دستگاه یا با امواج مادون قرمز یا مافوق صوت(فرکانس) یا اشعه و لیزر و­تنس کار می­کند. دستگاه فیزیوتراپی خانگی در­درمان اسپاسم­های عضلانی، جلوگیری از­آسیب و ناتوانی، مدیریت بیماری­های حاد ومزمن جسمانی، بازسازی عصب های آسیب دیده.

دستگاه تنس کارایی بسیار بالایی دارد از جمله موارد مورد استفاده آن می توان به درمان آرتروز، اختلالات ناشی از یائسگی، تنظیم فشار خون، دیابت، روماتیسم، کمر درد، دردهای سیاتیک، درد آرنج و کتف است.


بیشترین کاربرد تنس برای تسکین دردهای فرضی است که به درمان دارویی پاسخ نداده اند. استفاده از تنس برای زنان باردار توصیه نمی­شود. استفاده مداوم از تنس هیچ گونه عوارض جانبی ندارد. تنس با ایجاد فرکانس روی عصب تاثیر می­گذارد  می­تواند عصب از کار افتاده را تحریک و تقویت نماید. دردهای بعد از عمل جراحی راکاهش می­دهد و همچنین دردهای بعد از زایمان. استفاده از تنس به طور مداوم درد را به مدت طولانی­تری کاهش می دهد.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

تنس فیزیوتراپی YW5000 ایرداکتر کره جنوبی

دستگاه فیزیوتراپی خانگی مدل TENS 5000تحریک کننده الکترونیکی اعصابسبک و قابل استفاده در هر مک..

396,000 تومان