تشک مواج خانگی

در بیشتر بیمارستان های فعال در حوزه خدمات درمانی و پزشکی دیگر از تشک های معمولی برای بیماران استفاده نمی شود. به خصوص زمانی که مشخص شود یک فرد به تشک های مخصوص نیازمند است سعی می شود در این بیمارستان ها از تشک های مواج برای بهبود شرایط فرد کمک بگیرند. اما پس از آن که بیمار از بیمارستان مرخص می شود نیاز است که برای ادامه درمان خود از تشک های مواج خانگی استفاده نماید [read more] که به علت پایین بودن قیمت آن و البته اهمیتی که برای بیمار دارد به سادگی می توان آن را از مراکز فروش تجهیزات پزشکی تهیه و خریداری کرد.

انواع تشک‌های مواج خانگی

به طور کلی مدل ها و برند های مختلفی برای تشک مواج خانگی موجود است که شاید کم و بیش با آن ها آشنایی داشته باشید. تشک های مواج لیزری، تشک مواج تخم مرغی، تشک مواج ساده، تشک های مواج سوراخ دار و … از انواع مدل های این تشک ها هستند. بنابر شرایط بیمار و البته نظر پزشک شما باعث می شود در هنگام خرید نوع خاصی از این تشک ها را خریداری نمایید. دقت کنید که حتما این تشک ها باید توسط بیمارتان مورد بررسی قرار بگیرد و راحتی او شرط اصلی است. چرا که این تشک مورد استفاده او قرار خواهد گرفت.

قیمت تشک مواج خانگی

شاید اصلی ترین معیار پس از راحتی بیمار در هنگام خرید تشک مواج خانگی، قیمت آن باشد. به دلیل آن که مدل های مختلفی برای تشک های مواج خانگی موجود است دقیق نمی توان بازه مشخصی برای قیمت این تشک ها مشخص کرد. اما مسئله ای که به راحتی به کمک آن می توانید از قیمت خریداری شده خود مطمئن شوید، پرس و جو در مورد قیمت های نمونه های مشابه است. زمانی که قصد خریداری تشک مواج خانگی را دارید سعی کنید از چند فروشگاه وسایل پزشکی قیمت های برند ها و نمونه های مشابه را بگیرید. در مورد تشک های مواج خانگی نیز این مسئله کاملا صادق است که پایین بودن قیمت یک مدل لزوما نشانه بی کیفیتی آن نیست و بالا بودن قیمت آن نیز کیفیت مدل مورد نظر را تایید نمی کند. در هر صورت باید حد تعادل مشخصی بین کیفیت و قیمت مدل یاد شده ایجاد شده باشد.

تشک مواج خانگی یا تشک زخم بستر برای بیمارانی مناسب است که مدت زمان کوتاهی را نیاز به استراحت یا بستری شدن دارند. [/read]

نمایش دادن همه 3 نتیجه