تشک مواج سلولی

همان طور که می دانید یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین مدل های تشک های مواج، تشک های مواج سلولی هستند. این تشک ها برای بیماری های زیادی از جمله بیماری های پوستی مانند زخم بستر و بیماری های مربوط به مشکلات ستون فقرات کاربرد دارند. بیمارانی که تحت عمل های جراحی مختلف ستون فقرات قرار گرفته اند به این تشک ها نیاز ضروری دارند. [read more] هم چنین برای بیماری های دیگر که فرد مورد مداوا قرار گرفته نیاز به استراحت های طولانی دارد، تشک های مواج سلولی از بهترین پیشنهادات ممکن خواهند بود.

شکل ظاهری تشک مواج سلولی

همان گونه که شاید از نام این تشک ها کاملا مشخص است؛ شکل ظاهری آن ها به حالت بخش های لوله ای سلول مانند می باشد. بخش هایی که یک اندازه بوده و از در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. به کمک این بخش ها می توان حالت های استانداردی برای بیماران مختلف به وجود آورد که از هر نظر برای آن ها ضروری است. این شکل ظاهری هم چنین کمک خواهند کرد که بیمارانی با وزن هایی حتی بیشتر از 150 کیلو نیز بتوانند به سادگی از این وسیله پزشکی برای بهبود خود کمک بگیرند. معمولا رنگ بندی های متنوعی نیز برای تشک های سلولی موجود است که بیشتر توصیه می شود برای بیماران خود از رنگ های شاد و رنگ های مورد علاقه شان استفاده کنید. چرا که بیشتر استفاده کنندگان از تشک های سلولی مجبور اند ساعات زیادی از شبانه روز را در تخت و روی این تشک ها سپری کنند.

ویژگی‌های تشک مواج سلولی

یک تشک مواج سلولی استاندارد باید در ابعاد متنوع طراحی شده باشد و یا قابلیت تغییر اندازه برای آن در نظر گرفته شده باشد. تشک مواج سلولی بهتر است دارای قسمت هایی برای تهویه هوا مانند سوراخ های ریز هواگیر باشد. تشک های مواج سلولی استاندارد معمولا دارای قابلیت شست و شو می باشند که فرد مورد نظر بتواند در هر زمان که نیاز دارد این تشک ها را بشوید.
سطح ارتجاعی تشک های مواج باید به گونه ای باشد که فرد استفاده کننده با آن ارتباط بهتری ایجاد کند. تشک های خیلی نرم و یا خیلی سفت هیچ کمکی به بیمار نخواهند کرد و حتی ممکن است باعث ایجاد دردهای بیشتر در وی گردند. [/read]

مشاهده همه 3 نتیجه